HELUKABEL firması kablo, iletken ve aksesuarları konusunda dünya çapında lider bir tedarikçidir. Sistem sağlayıcısı olarak, sürekli geliştirmekte olduğumuz geniş ve derinlemesine bir ürün gamına sahibiz. İyi entegre edilmiş bir tedarik zinciri ise rekabet gücümüzü sürdürülebilir şekilde güçlendirmemiz, müşterilerimize hızla ve güvenilir şekilde hizmet vermemiz konularında bize destek oluyor.

İş ortaklarımızla birlikte her zaman güvenilir ve uzun ömürlü bir iş birliği sunuyoruz. Güvenilirlik, esneklik ve yüksek kalite düzeyi tedarikçilerimizin karakteristik özelliğidir. Bu konuda yalnızca kalite olarak üst düzey malzemeler ver birinci sınıf servise büyük bir değer vermekle kalmıyoruz, aynı zamanda yüksek düzeyde tedarik güvencesini ve rekabetçi fiyatları da önemsiyoruz. Siz de HELUKABEL tedarikçisi olmayı düşünür müsünüz?

Lider kablo ve iletken üreticilerinden biri olarak hedefimiz, ekonomik açıdan başarılı bir faaliyet yürütmektir. Bu bağlamda sosyal ve ekolojik bakımdan sorumluluk üstlenen bir birliktelik de önemlidir; bunu iş ortaklarımızdan da bekliyoruz. Bu konuyla ilgili ayrıntılı bilgileri tedarikçiler kodeksimizde bulabilirsiniz.

HELUKABEL ağımızda yer almak isterseniz, Helukabel.Supply@helukabel.de adresinden bizimle iletişim kurabilirsiniz, çünkü başarılı bir yolda en önemli şey, birlikte yürümektir. Katılımınız bizi mutlu edecektir!

BU KONUYLA İLGİLENİYORSANIZ VEYA SORULARINIZ VARSA:

BAYAN BIRGIT WINKLER
STRATEJİK SATIN ALMA
TELEFON: +49 7150 9209-342
E-POSTA: BIRGIT.WINKLER@HELUKABEL.DE