Altyapı ve enerji sektörüne yönelik kablo, iletken ve aksesuarlar

Dünya enerji devriminin tam ortasında bulunuyor, bu da şimdiye dek kullanılmakta olan petrol, doğalgaz veya kömür gibi fosil enerji kaynaklarından yenilenebilir enerji kaynaklarına doğru bir dönüşüm yaşandığı anlamına geliyor. Almanya’da yenilenebilir enerji kaynaklarının payı durmadan artıyor ve bu sırada sektördeki gelişmeler de tesislerin verimliliğinin durmaksızın gelişmesini sağlıyor. Bu bakımdan rüzgar enerjisi santralleri ve güneş enerjisi santralleri tarafından üretilen elektrik büyük bir rol oynuyor. Bu yollardan elde edilen enerjinin büyük kayıplara maruz kalmadan iletilebilmesi için güvenilir iletim ve dağıtım şebekeleri gerekir. HELUKABEL hem tesisler içindeki kablo tesisatları için hem de onlara ait şebekeler ve onlar için gerekli altyapı ortamı için ürünler sunar.

Ancak çağımızın zorluğu yalnızca yenilenebilir enerji kaynaklarına geçiş değildir, aksine özel binalarda ve kamu binalarında akıllı ağlar da önem taşır, HELUKABEL ise onların çalışması için gerekli yüksek kaliteli ürünleri sağlar. “Akıllı” ağların ve onlar için gereksinim duyulan büyük veri hızlarının gerçekleştirilebilmesi için Almanya’da yoğun bir tempoda geniş bant ağlarının yaygınlaştırılması üzerinde çalışılmaktadır. Bu proje gelecekte de büyük bir rol oynamaya devam edecektir.

HELUKABEL, altyapı ve enerji alanında anılan her sektör ve her kullanım amacı için uygun kablo, iletken ve aksesuarları sunar. Size hazır stoktan teslim edebileceğimiz çok geniş bir ürün portföyüne sahibiz.

Özel uygulamalarınız için doğru ürünlerin seçimi konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız ve sorularınız için her zaman emrinize amadeyiz.

Sektör uzmanlarımıza danışmak için buradan randevu alabilirsiniz veya + 90 212 502 41 95 numaralı telefondan ya da info@helukabel.com.tr adresinden e-postayla bize ulaşabilirsiniz.