Dijitalleşmenin temeli – geniş bant ağların yaygınlaştırılması

Dijitalleşmenin gelişebilmesi için öncelikle Almanya’da çok yüksek iletim hızlarına sahip internetin yaygın olarak sunulabilmesi sağlanmalıdır. Bu da geniş bant ağların yaygınlaştırılması sloganı altında yürütülüyor – bu kapsamda tüm Almanya sathında fiberoptik kablolar döşeniyor.

Bu tür kablolarla büyük miktarlarda veri daha hızlı iletilip yüklenebiliyor. Yüksek performanslı geniş bant şebekeleri ekonomik kalkınma için şarttır ve artık pek çok uygulamada ve sektörde gündelik hayatın önemli bir parçasıdır. Geniş bant interneti ayrıca şirketler için lokasyon seçiminde önemli bir faktör olmuştur – bölgeleri daha cazip kılar, çünkü bilgi ve veri alışverişi çok daha hızlı gerçekleşebilir.

HELUCOM® marka fiberoptik iletkenlerimiz yüksek iletim hızları ve düşük soğurma oranı sunar, elektromanyetik sorunlar yaratmaz, düşük ağırlığa sahip küçük kesitli çeşitleri bulunur. HELUCOM® kablolar bilinen bakır kablolar kadar sağlamdır ve DIN VDE 0888 standardına ve mevzuatına uygun olarak üretilir.

Fiberoptik şebekelerinde fiberoptik kabloların yanı sıra bunların bağlantı teknolojisi de hayati önem taşır. Pigtail konektörler, bağlantı kabloları, fişler, kaplinler, splitterlar ve buatlar kullanılarak optik iletim ağları eksiksiz olarak kurulur.

HELUKABEL, her uygulama için kablo çözümleri ve ön üretimli hazır fiberoptik kablolar sunar. Her türlü özel konektör ve kablo tiplerini kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Bu sayede bu plug and play sistemi ile alet yatırımlarından ve tasarruf edip kurulum sürelerinden kazanıyorsunuz. Şebekenizi eksiksiz hale getirebilmeniz için sizlere zengin bir ürün yelpazesi sunuyoruz. HELUCOM CONNECTING SYSTEMS adı en yüksek düzeyde ürün kalitesini ve ekonomik uygulamaları temsil ediyor.

Sorularınız mı var? Doğru ürünleri seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz ve her zaman hizmetinize amadeyiz.

E-posta ile info@helukabel.com.tr adresinden veya + 90 212 502 41 95 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.