Mobilite sektörüne yönelik kablo, iletken ve aksesuarlar

Almanlar çok çeşitli vasıtalarla her yıl milyonlarca kilometre yol kat ediyorlar: Hava veya deniz yollarında, karayolunda veya demiryolunda – yolcu ve yük taşımacılığında kablo ve iletkenlere yönelik beklentiler giderek artıyor. Bunlar kesinlikle güvenilir iş görmek, acil durumlarda zor alev alır olmak, aşındırıcı veya toksik gazlar içermemek zorundadır. Kablo, iletken ve aksesuarlar için komple ürün sağlayıcı olarak müşterilerimize bu sektörde de yüksek kaliteli çözümler sunabilmek zorundayız.

HELUKABEL, mobilite sektöründe çok sayıda müşteriye ürün sağlayan, günümüzün ve elbette yarının mobilite gereksinimleri için kablo, iletken ve aksesuar alanında güçlü ve güvenilir bir iş ortağı konumundadır.

Demiryolu taşıtları sektöründe HUBER+SUHNER firmasının RADOX® marka kabloları için satış ortağı olarak çalışıyoruz. Modern demiryolu taşıtlarının üretimi ve onlara ait altyapının kurulumu için uygulamaya özel bağlantı çözümlerini stoktan sunuyoruz. Ürünler demiryolu pazarının ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilmiştir, yüksek frekans, alçak frekans ve fiberoptik alanlarından çözümleri esas alır.

Bunların ötesinde uçaklar için yerde 400Hz güç kaynaklarına, limanlardaki vinç ve dağıtım uygulamalarına yönelik esnek ve çok esnek özel kablolar dünyanın her yerinde, günün 24 saati çalışmaktadır. Müşterilerle ve son kullanıcılarla yakın işbirliği içinde geliştirilen özel kablolar uzun ömürlü ve güvenilir ürünler istenen sektörlerde enerji tedarikini ve hatasız sinyal iletimini güvenceye alır.

HELUKABEL, e-mobilite ve şarj altyapısı için sistem tedarikçisi olarak yalnızca alçak ve orta gerilim kabloları sunmakla kalmaz, aynı zamanda HELUPOWER® CHARGE 750 AC veya HELUPOWER® CHARGE 1200 DC markalarımız gibi AC/DC şarj kabloları da sağlar. Özel uygulamalarınız için doğru ürünlerin seçimi konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız ve sorularınız için her zaman emrinize amadeyiz.

Sektör uzmanlarımıza danışmak için buradan randevu alabilirsiniz veya + 90 212 502 41 95 numaralı telefondan ya da info@helukabel.com.tr adresinden e-postayla bize ulaşabilirsiniz.