Organizasyon ve medya teknolojilerine yönelik kablo, iletken ve aksesuarlar

Kablolarımız Avrupa’nın önde gelen müzikal ve tiyatro sahnelerinde uzun yıllardır etkinliklerin sorunsuz yürütülebilmesini sağlıyor ve profesyonel televizyon, radyo ve stüdyo teknolojilerinde olduğu gibi büyük organizasyonlarda da kullanılıyor.

HELUSOUND, HELULIGHT ve HELUEVENT markalarımızla mükemmel ses, olağanüstü ışık efektleri ve mükemmel görüntü kalitesi için garanti veriyoruz. Birbirleriyle uyumlu yüksek kaliteli kablo çözümlerini stoktan veya müşteri istekleri doğrultusunda sunuyoruz. Bunlar hem ışık, ses ve kamera teknolojileri alanındaki kablo tesisatlarını hem de izleme ve güvenlik, kontrol ve kumanda, piroteknik ve güç kaynakları alanlarını kapsıyor.

Kablo ürün gamımız kapalı ve açık alanları kapsıyor ve hem sabit tesisatlarda hem de seyyar kullanımlarda yüksek iletim kalitesini garanti ediyor. HELUKABEL, dijital HELUSOUND ses kabloları veya HELULIGHT DMX kabloları gibi standart ürünlerin yanı sıra müşteri istekleri doğrultusunda özel olarak geliştirilen kablo ve iletkenleri de sunuyor. Örneğin görüntü, ses ve güç iletimini birleştiren HELUEVENT HYBRID, mesela kumanda üniteleri ve mikserlerin veya çok çıkışlı kameraların bağlanması içindir. Windsbach fabrikamızda üretilen kılıf ve izolasyon malzemelerinin optimum kimyasal bileşimi sayesinde kablolar son derece esnektir, bu da hibrit kabloların bir özelliğidir. Bunlar ayrıca halojen içermez, aleve dirençlidir ve açık alanlarda da kullanılabilir.

HELUEVENT Multicore güç kablosu ZDF ile işbirliği içinde geliştirilmiştir: aleve dirençlidir, tambura sarılabilir ve halojen içermez. Ürün gamımızdaki diğer bir seçenek de hareketli kablo kanallarının kullanıldığı, üzerinden aynı zamanda görüntü veya link sinyalleri iletilen her yerde kullanılabilen, hareketli kablo kanallarına uygun koaksiyel kablolar.

Sorularınız mı var? Doğru ürünleri seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz ve her zaman hizmetinize amadeyiz.

E-posta ile info@helukabel.com.tr adresinden veya + 90 212 502 41 95 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.