Otomasyon teknolojisine yönelik kablo, iletken ve aksesuarlar

Otomasyon sektörü durmadan büyüyor – dijitalleşme veya Endüstri 4.0 gibi trendler çok yönlü fırsatlar sunuyor, sektörde baş döndürücü bir dönüşüm hızına neden oluyor. Fabrikalardaki otomasyon derecesi bu sayede durmadan artıyor ve giderek daha fazla alanı kapsıyor – otomasyon teknolojisi kilit teknolojilerden biri haline geliyor. Tesislerde ölçüm, kontrol ve regülasyon işlemlerinin otomasyonu genelde üretkenliğin ve karlılığın artırılması anlamına gelir. Aynı zamanda insanlar bu sayede tehlikeli veya zorlu bedensel işler yapmak zorunda kalmazlar – aynı zamanda yüksek kalite ve güvenirlik sağlanır. Bu nedenle, kullanılan tüm bileşenlerin hız, hassasiyet ve güvenirlik bakımından en yüksek beklentileri karşılamaları istenir. Bileşenler, yani kablo, iletken ve aksesuarlar, aynı zamanda yüksek mekanik ve dinamik yüklere dayanıklı olmak zorundadır.

HELUKABEL, otomasyon teknolojileri için dünyanın önde gelen kablo ve iletken üreticisi olarak sinyal ve enerji iletimine yönelik beklentilerin en yüksek olduğu alanlarda en uygun iş ortağınızdır. Aşağıdaki alanlardaki uygulamalarınız için en uygun ürünleri sunuyoruz:

  • Motor, servo, enkoder ve hibrit kablolar (tek kablolu teknoloji)
  • Robot kabloları
  • Tek damarlar ve kontrol kabloları
  • Veri ve veri yolu kabloları
  • Endüstriyel Ethernet kabloları

Esnek bir kablo ister sabit isterse de ara sıra hareket eden bir uygulamada kullanılsın, ister UL/CSA isterse de NFPA 79 ruhsatı olsun, HELUKABEL en uygun kablo çözümlerini sunar.

Uzmanlarımız size bilgi vermekten memnuniyet duyarlar! Sektör uzmanlarımıza danışmak için buradan randevu alabilirsiniz veya + 90 212 502 41 95 numaralı telefondan ya da info@helukabel.com.tr adresinden e-postayla bize ulaşabilirsiniz.