Petrol, gaz ve kimya endüstrisine yönelik kablo, iletken ve aksesuarlar

Çağımızda dünya çapındaki enerji ihtiyacını sürdürülebilir şekilde karşılayabilecek yeni enerji kaynakları yoğun bir şekilde araştırılıyor. Petrol ve gaz endüstrisi, dünya çapındaki enerji talebini karşılama konusunda halen en önemli endüstri koludur. Petrol ve gaz endüstrisinin dünyanın çok çeşitli yerlerinde – derin denizlerde veya karada, fırtınalı Kuzey Denizi’nde, Suudi Arabistan’daki yüksek sıcaklıklarda veya Rusya’daki dondurucu soğuklarda – bulunmasından dolayı, kullanılan kablolar ve iletkenler de çok farklı dış etkenlere dayanıklı olmak zorundadır.

HELUKABEL, petrol ve gaz endüstrisi projeleri için uygun iş ortağınızdır. HELUKABEL hem petrol platformlarındaki, sondaj gemilerdeki veya açık deniz sondajlarındaki “off shore” projeler hem de rafineriler ve petrokimya tesisleri gibi “on shore” projeler için biçilmiş kaftan olan ürün ve çözümlere sahiptir.

Farklı kullanım alanlarındaki çeşitli koşullar ve gerekleri karşılamak için örneğin De Norske Veritas - Germanischer Lloyd (DNV GL), American Bureau of Shipping (ABS) vs. gibi çok çeşitli sertifikalara sahip kablo, iletken ve aksesuarlar sunuyoruz.

Özel uygulamalarınız için doğru ürünlerin seçimi konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız ve sorularınız için her zaman emrinize amadeyiz.

Sektör uzmanlarımıza danışmak için buradan randevu alabilirsiniz veya + 90 212 502 41 95 numaralı telefondan ya da info@helukabel.com.tr adresinden e-postayla bize ulaşabilirsiniz.