Endüstri ulusu Almanya

Endüstri, Almanya’nın refahı ve kalkınması için önemli sütunlardan birisidir. Her yıl Alman ekonomisinin gayri safi milli hasılasının yaklaşık dörtte birini oluşturur. Bu alanda işleyici sanayi yaklaşık 7,4 milyon kişi istihdam etmektedir ve onlar da çeşitli sektörlerde yaklaşık 2,1 trilyon Euro ciro elde etmektedir.

Alman endüstrisi ezelden beri yüksek ürün kalitesi, üretkenlik ve her şeyden önce de inovasyon gücünü temsil eder. Ancak bu ünü korumak için endüstri kollarının önünde bazı zorluklar vardır: dünya pazarlarına yeni rakipler katılmaktadır, yeni teknolojiler gelişmektedir, dijital dönüşüm ve endüstri 4.0 giderek daha fazla önem kazanmaktadır. Şirketler, bu zorlukları güçlenerek aşabilmeleri için onlara durmaksızın göğüs germek zorundadırlar.

HELUKABEL, kablo, iletken ve aksesuarlar konusundaki bilgi birikimiyle her endüstri koluna bir iş ortağı olarak destek olmayı, bu şekilde Alman endüstrisinin gelecekte de dünya pazarlarında ürün ve inovasyonlarıyla “State of the Art” olmasını sağlamayı kendine görev edinmiştir.

Ürün portföyümüzde kendine özel gerekleri ve koşulları olan her sektör için uygun çözümler bulunur – eğer uygun çözüm yoksa, Windsbach’taki üretim mühendislerimiz bunları geliştirir.

Mevcut ürün portföyümüz kontrol ve veri kablolarından zorlu imalat koşullarındaki son derece esnek ve sağlam hareketli kablo kanalı uygulamalarına kadar geniş bir alanı kapsar. Çeşitlerimiz arasında ayrıca ısı ve yağlara dirençli kablolar ve halojen içermeyen kablolar da bulunur. Portföyümüzü tamamlamak için geniş bir yelpazede kablo aksesuarları da sunuyoruz. Ürünlerimiz uluslararası pazarlar için gerekli izin ve ruhsatlara sahiptir.

Sorularınız mı var? Doğru ürünleri seçmeniz konusunda size yardımcı oluyoruz ve her zaman hizmetinize amadeyiz.
E-postayla info@helukabel.com.tr adresinden veya +90 212 502 41 95 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.