Makine ve tesis kurulumuna yönelik kablo ve iletkenler

Makine ve tesis kurulumu hem Almanya’nın ikinci büyük endüstriyel kolu hem de ihracat ve inovasyon alanında lider sektör olarak Alman ekonomisinde halen çok önemli bir yere sahiptir.

Sermaye malları pazarı sert mücadelelere sahne olan uluslararası bir pazar olsa da, Federal Almanya menşeli ürünler en başından beri inovasyon gücü ve yüksek kalite standartlarıyla öne çıkmaktadır. Bunun karşılığı da fazlasıyla alınmaktadır.

“Made in Germany” ibaresi dünyanın her yerinde çok iyi bir üne sahiptir ve hatta dünya çapında önde gelen bir kalite işaretidir. Özellikle de mükemmel kalite ve güvenliği temsil etmektedir – insanlar Almanya’da üretilen ürünlere güvenirler.

Bu standardı korumak için sektör sürekli kendini geliştirmektedir ve HELUKABEL de her zaman sektörün yanındadır. Teknoloji liderliğimiz mükemmel elektrik ve mekanik niteliklerin yanı sıra, özellikle kayda değer zenginlikteki malzeme çeşitliliğine ve uzun yıllara dayanan deneyiminden kaynaklanmaktadır. İster şirketler gruplarının büyük makine ve tesisleri için isterse de orta ölçekli makine üreticileri için olsun, biz her müşterimizle yakın bir işbirliği içinde çalışıyoruz. Bu sayede ürünlerimizi her uygulama için optimize edebiliyor ve bireysel çözümler sunabiliyoruz. HELUKABEL böylece Alman sermaye malları endüstrisinin başarı bilançosuna gururla katkı sağlıyor.

Bu konuyla ilgileniyor musunuz?

Özel uygulamalarınız için doğru ürünlerin seçimi konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız ve sorularınız için her zaman emrinize amadeyiz.

Sektör uzmanlarımıza danışmak için buradan randevu alabilirsiniz. Veya +90 212 502 41 95 numaralı telefondan ya da info@helukabel.com.tr adresinden e-postayla bize ulaşabilirsiniz.