Pano imalatı için kablolar ve iletkenler

Pano imalatı alanında faaliyet gösteren şirketlerin portföyleri çok çeşitlidir: Müşteriye yerinde danışmanlık vermekten yeni bir panonun projelendirilmesine, gerekli bileşenlerin satın alınmasından montajına kadar geniş bir alanı kapsar – bu adımların her birinde en yüksek hassasiyet ve kalite aranır. Buna paralel olarak bu sektörde dijital dönüşüm ve Endüstri 4.0 da etkili olmaktadır – mevcut iş süreçleri iyileştirilmek ve adapte edilmek zorundadır.

HELUKABEL müşterilerinin yanındadır – pano üreticisi olarak HELUKABEL firmasının uzun yıllara dayanan bilgi birikiminden yararlanmak mümkündür. Orta gerilim kabloları, servo kabloları ve tekli damarlar en yüksek ürün kalitesine sahiptir. Müşterilerimizin maliyetlerini azaltmak için ayrıca damarlar üzerine öngörülen tanımlayıcıları daha iyi bir görünüm sağlayan kabartma baskıyla yapma olanağı sunuyoruz.

Sorularınız mı var?

Özel uygulamalarınız için doğru ürünlerin seçimi konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız ve sorularınız için her zaman emrinize amadeyiz.

Sektör uzmanlarımıza danışmak için buradan randevu alabilirsiniz. Veya + 90 212 502 41 95 numaralı telefondan ya da info@helukabel.com.tr adresinden e-postayla bize ulaşabilirsiniz.