Enerji devrimi ve iklim değişimi gibi güncel konularla birlikte iklim dostu mobilite düşüncesi de gelişiyor. Elektromobilitenin özellikle taşımacılık ve ulaşımda CO2 azaltımının anahtarı olduğu görülmüştür, çünkü elektrikli taşıtlar geleneksel taşıtlara göre çok daha az CO2 üretmektedir. E-mobilite özellikle de yenilenebilir yoldan üretilen elektrikle bağlantılı olarak gelecekteki doğal kaynakları koruyan yaşam tarzımızın başlıca öğesi olacaktır. Bunun dünya pazarındaki konumunu korumak için sektörün tamamı düşünce tarzını değiştirmelidir. Bu hem taşıtlarda hem onların tahrik sistemlerinde hem de şarj istasyonları ve elektrik şebekelerinde büyük inovasyonlar yapılasını gerektirir.

HELUKABEL bu dönüşümü doğru akım ve alternatif akım için çok yönlü olarak kullanılabilen HELUPOWER® serisiyle desteklemektedir. Bunların elektrikli taşıtların açık veya kapalı otoparklardaki veya otoyolların yakınındaki kamuya açık şarj istasyonlarında olduğu gibi kişisel prizler üzerinden de şarj edilmesi amacıyla kullanılabilmesi sağlanmıştır. UV ışınlarına ve yağlara karşı bütünleşik dayanım sayesinde hem kapalı hem de açık alanlarda güvenilir bir şarj işlemi mümkündür.

Özel uygulamalarınız için doğru ürünlerin seçimi konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız ve sorularınız için her zaman emrinize amadeyiz.

Bize + 90 212 502 41 95 numaralı telefondan ya da info@helukabel.com.tr adresinden e-postayla ulaşabilirsiniz.