Otomobil endüstrisi için kablolar ve iletkenler

Otomobil endüstrisi hem Almanya’daki en önemli endüstri koludur hem de dünya çapında en büyük sektörlerden biridir. Carl Benz modern otomobili icat ettiğinden beri sektör durmaksızın ve inanılmaz bir hızla gelişiyor. 1900 yılında tüm dünyada yıllık 9500 adet üretim varken günümüzde yıllık olarak bunun on binlerce katı üretiliyor. Aerodinamizm, ağırlık, hız ve daha pek çok faktör günden güne mükemmelleştiriliyor. Aynı zamanda taşıtların yakıt tedariki konusu da sektörde dönüşüme neden oluyor.

Ama yalnızca otomobilin öğeleri giderek modernleşmekle kalmıyor, otomobil yan sanayi de bu dinamik gereksinimlere ayak uydurmak zorunda: Taşıt üretimi alanındaki üretim tesislerinin otomasyon düzeyleri artıyor, daha verimli iş süreçleri hayata geçiriliyor ve daha yüksek kullanım ömrü de bir zorunluluk. HELUKABEL, kablo ve iletkenler alanında yenilikçi ve aynı zamanda ekonomik olan ve üretim sürecinin her alanında kullanılan ortak çözümler geliştirmek için lider otomobil üreticileriyle, makine ve tesis üreticileriyle birlikte çalışıyor.

Özel uygulamalarınız için doğru ürünlerin seçimi konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız ve sorularınız için her zaman emrinize amadeyiz.

Sektör uzmanlarımıza danışmak için buradan randevu alabilirsiniz. Veya + 90 212 502 41 95 numaralı telefondan ya da info@helukabel.com.tr adresinden e-postayla bize ulaşabilirsiniz.

Otomobil endüstrisi için HELUKABEL çözümleri

Otomobil endüstrisi için HELUKABEL çözümleri