Single Pair Ethernet için uygun kablo çözümleri

HELUKABEL, “SPE Pioneer Summit” başlıklı bir webinar dizisinde bu teknolojiyi derinlemesine aydınlatıyor.

Advertisement for the Digital Coffee Break of SPE

HELUKABEL, “SPE Pioneer Summit” başlıklı bir webinar dizisinde bu teknolojiyi derinlemesine aydınlatıyor.

Single Pair Ethernet endüstriyel iletişimde, yalnızca bir çift damar üzerinden Gigabit düzeyinde hızlarda veri iletimi ve aynı zamanda enerji iletimi sayesinde geleceğin teknolojisi kabul ediliyor. Sahada bile kullanılabilen gerçek zamanlı iletişim sağlayan akıllı, esnek, yer kaplamayan ve düşük maliyetli bir çözüm.

HELUKABEL firması, SPE Industrial Partner Network platformunun seçkin üyesi ve “Teknik” Çalışma Grubu üyesi olarak bu teknolojinin geliştirilmesine öncülük ediyor. Bu birlik bilgi ve paylaşım platformu olarak faaliyet gösteriyor ve bu doğrultuda, başta “SPE Pioneer Summit” ile Single Pair Ethernet konusunun çeşitli yönlerini derinlemesine aydınlatmayı amaçlayan çok kapsamlı bir webinar dizisi sunuyor.

HELUKABEL bu dizi kapsamında sizleri 25 Mayıs 2022 tarihinde, Orta Avrupa saatine göre saat 11:00’de dijital kahve molasına davet ediyor. Veri, Ağ ve Veri Yolu Teknolojileri Ürün Müdürü Horst Messerer, yapacağı sunumda Single Pair Ethernet kablolamasının önemli hususlarını açıklıyor. Bu webinar endüstriyel kablolama alanında hem salt veri kabloları hem de hibrit kablolar için geleceğin kablolama sınıfları, kesitleri ve kılıf malzemeleri hakkında bilgiler sunuyor. Bunun yanı sıra farklı kablolama çözümleri için ne tür konektörlerin bulunduğunu da öğreneceksiniz.

İlginizi çekti mi? Öyleyse SPE Pioneer Summit kapsamında “Single Pair Ethernet (SPE) Cabling” webinarına hemen kaydolun!

geri